• تولید کانتینر سیار نانوایی به صورت کاملا سفارشی
  • تولید کانتینر نانوایی سیار مجهز با دستگاه نیمه اتومات پرتابل
  • تولید کانتینر نانوایی سیار مجهز با دستگاه تمام اتومات تونلی

کانتینر سیار پخت نان

کانتینر سیار پخت نان,نانوایی سیار

کانتينرسیار پخت نان درمدلهای :نانوایی سیار، کانکس نانوایی و ريموک صحرای (خبازخانه) سيار در ابعاد مختلف با توجه به نوع سفارش در شرکت صنایع پخت مشهد طراحي و ساخته مي شود. تجهيز اين کانتينرها مي تواند به صورت نانوايي و يا آشپزخانه سيار باشد و در مواقع بحران و يا در محل هايي که امکان ايجاد يک نانوايي و آشپزخانه دائم وجود ندارد کاربرد فراوان دارد.

ساختمان کانتينر:
بدنه و سقف کانتينر ها از جنس ساندويچ پانل فولادي داراي عايق پلي ارتان مي باشد که سقف و کف آن با روکش مخصوص پوشيده مي شود. کفي آن مي تواند به صورت ترافيکي ترمزدار و يا استاندارد ترمزدار (بالني يا فنري ) از جنس ورق 3 ميل فولادي باشد.

تجهيزات داخل کانتينر:
این تجهیزات بر اساس نياز مشتری و امکانات موجود قابل سفارش مي باشد. به طوري که مي توان علاوه بر امکان پخت نان يا غذا تمام تجهيزات لازم جهت اسکان و استقرار کارگران را فراهم نمود.

تجهيزات و امکانات جانبي کانتينر سیار پخت نان
ژنراتور برق، کولر گازي سرد و گرم، آبگرمکن برقي، تلويزيون، يخچال، تانکر گازوئيل، تانکر آب استيل داراي محافظ گرما و سرما و ضربه، پمپ انتقال گازوئيل و آب، روشنايي کم مصرف، لوله کشي آب و گازوئيل از جنس لوله سفيد مقاوم در مقابل انبساط و انقباض با عايق فوم، اتاق استراحت با 2 تخت، ميز نهار خوري تاشو ، حمام، توالت، جعبه کمک هاي اوليه و کپسول آتش نشاني

برای اطلاع از قیمت کانتینر سیار پخت نان یا نانوایی سیار و شرایط خرید ماشین آلات پخت نان می توانید به یکی از روش های ذیل اقدام نمایید: